Provedené stavby

Exclusive family housing

Rezidenční obytný komplex tvořený prostorným nízkoenergetickým bungalovem s přirozeným prosvětlením domu využívající moderních technologií bydlení, prostornou multifunkční garáží, relaxačním objektem, fitness a koupacím jezírkem (biotopem).

Jednotlivé objekty jsou architektonicky zónově navržené a situované v souladu s prostorovým členěním zahrady, při kterém jsou jasně lokalizovány jednotlivé tematické celky, jakými jsou například plochy pro hry, sport (golf), odpočinek, pěstování zeleniny a ovoce, květinové záhony nebo třeba dřevník, psí kotce, dětské pískoviště či altán. Esteticky hodnotné prostředí z přírodních materiálů zajišťující dostatečné soukromí ve spojení s vyšším standardem bydlení.

Osičky u Hradce Králové

Ing. Tomáš Mertlík

Rodinný dům v pasivním energetickém standardu

Dvoupodlažní rodinný dům v pasivním energetickém standardu s nízkými náklady na provoz, využívající moderní technologie bydlení (tepelné čerpadlo, rekurepace, solární ohřev TUV, inteligence).  Šetrný k životnímu prostředí.

Pardubice Svítkov

manželé Mgr. Ivona Červenková a Ing. Martin Červenka

Reference zákazníků

Ing. Tomáš Mertlík, Osičky č.p. 69

Rekonstrukce a novostavba obytného komplexu v Osičkách u Hradce Králové

Firmu MLM Stavby s.r.o. jsem oslovil na doporučení známého, který byl s jednáním i provedením stavebních prací spokojený. I já se mohu k jeho kladnému hodnocení připojit a doporučit firmu MLM Stavby s.r.o. ostatním.

Mgr. Ivona Červenková a Ing. Martin Červenka

Pasivní dům v Pardubicích – Svítkově

MLM Stavby s.r.o. rád doporučím každému, kdo uvažuje o pořízení pasivního domu na klíč. Realizace našeho  RD se povedla ve stanoveném termínu a náklady firma udržela v předpokládané hranici.