Realizujeme stavby občanské, bytové, průmyslové, rekonstrukce a demolice objektů, zateplování staveb a další stavební práce v oborech pozemního stavitelství. Naší specializací jsou pasivní inteligentní domy realizované po celé České republice.

Na základě požadavků zákazníků zajišťujeme kompletní dodávku staveb, včetně zajištění studie, projektové dokumentace a veřejnoprávního projednání na příslušných úřadech.

Mezi naše zákazníky patří zejména privátní investoři,  individuální bytové výstavby (rodinné domy a bytové domy),  developerské společnosti ( komplexy rodinných domů, bytové domy, stavby občanské vybavenosti), průmyslové a obchodní společnosti (průmyslové stavby, stavby občanské vybavenosti).

Rozsah našich služeb

Splníme Vám Váš stavební záměr u  jakéhokoliv druhu stavby, provedeme pro Vás komplexní realizaci stavby počínaje vstupní konzultací s klientem realizujícím stavbu, vypracujeme na míru dle přání zákazníka projektovou dokumentaci stavby, zajistíme inženýrskou činnost související se  stavebním povolením pro provedení stavby.

V průběhu realizace  uvedených činností Vám naše společnost zajistí kompletní cenový a ekonomický servis, který Vám  umožní kdykoliv v průběhu stavby rozhodnout o rozsahu a stupni provedení stavby podle Vašich konkrétních představ. Řádné, kvalitní a včasné provedení stavby je naše priorita. Na přání zajistíme rovněž kolaudaci stavby, záruční a pozáruční servis.

Stavební zakázky realizujeme po celém území ČR a Slovenska. Stavbu domů zajišťujeme v dohodnutých termínech vlastními pracovníky, kteří jsou pravidelně školeni v oblasti bezpečnosti práce a jednotlivými dodavateli staveních systémů a materiálů. Materiály dodávané na stavbu jsou opatřeny atesty, které jsou po provedení díla předložené zákazníkovi.Všechny činnosti jsou prováděny v kvalitě, která odpovídá všem obecně závazným předpisům, normám a pokynům výrobců.